Bruno has logged 10 entries for films during June 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Barry Lyndon

Barry Lyndon

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
La Jetée

La Jetée

1962
×
★★★½
Edit this entry  
27
Un Chien Andalou

Un Chien Andalou

1929
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★
Edit this entry  
14
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★★
Edit this entry  
08
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Eyes Without a Face

Eyes Without a Face

1960
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Brazilian Western

Brazilian Western

2013
×
★★
Edit this entry