Sort by
  • It Ends with Us

  • SPY x FAMILY CODE: White

    ★★★

  • Baby Shark's Big Movie

    ★★★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

  • M3GAN

    ★★★

  • The Noel Diary

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

    ★★★★★

  • The Year of the Dog

  • The Watcher

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Hellraiser

  • The Munsters

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★½

  • Sick

    ★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • After Ever Happy

  • Kakegurui Twin

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Love & Gelato

    ½

  • Spiderhead

    ★½

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ★★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

    ★★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

  • Sneakerella

    ★★★½

  • Along for the Ride

    ★★½

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Moonshot

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★

  • Soft & Quiet

  • Morbius

    ★★★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • The In Between

    ½

  • Love and Leashes

    ★★★★

  • Through My Window

    ½

  • Am I Ok?

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★