Baby Bam has logged 40 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Kicks

Kicks

2016
×
★★★½
Edit this entry  
30
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Okja

Okja

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Okja

Okja

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Trolls

Trolls

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Justin Timberlake + The Tennessee Kids

Justin Timberlake + The Tennessee Kids

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Masterminds

Masterminds

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
23
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Song to Song

Song to Song

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
My Chemical Romance: Life on the Murder Scene

My Chemical Romance: Life on the Murder Scene

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
CBGB

CBGB

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
American Anarchist

American Anarchist

2016
×
★★
Edit this entry  
18
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Sky High

Sky High

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Cars 3

Cars 3

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
All Eyez on Me

All Eyez on Me

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Weiner

Weiner

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Daft Punk Unchained

Daft Punk Unchained

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mommy Dead and Dearest

Mommy Dead and Dearest

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
Biutiful

Biutiful

2010
×
Edit this entry  
10
Accidental Courtesy: Daryl Davis, Race & America

Accidental Courtesy: Daryl Davis, Race & America

2016
×
Read the review Edit this entry  
09
The Mummy

The Mummy

2017
×
Read the review Edit this entry  
08
I Am Jane Doe

I Am Jane Doe

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Saving Banksy

Saving Banksy

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
They Call Us Monsters

They Call Us Monsters

2016
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Lure

The Lure

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Clockstoppers

Clockstoppers

2002
×
Read the review Edit this entry  
04
Beware the Slenderman

Beware the Slenderman

2016
×
Edit this entry  
04
Bubble Boy

Bubble Boy

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Last Days

Last Days

2005
×
★★★½
Edit this entry  
03
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★
Read the review Edit this entry