Sort by

🥀 has logged 13 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Onward

Onward

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Snatch

Snatch

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry