Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Lost City

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Alice

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Dual

    ★★½

  • When You Finish Saving The World

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

  • Happening

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Respect

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Oxygen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • ODDTAXI

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Behind Her Eyes

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★½

  • Life in a Day 2020