Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Pictures of Ghosts

    ★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • Hounds

    ★★★

  • Tiger Stripes

    ★★

  • Homecoming

    ★★★

  • Àma Gloria

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • The Goldman Case

    ★★★

  • Jeanne du Barry

  • Prom Pact

    ★★★

  • All Your Faces

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Bros

    ★★½

  • Saint Omer

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Close

    ★★½

  • Broker

    ★★★

  • Godland

    ★★★½

  • The Five Devils

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Falcon Lake

    ★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Corsage

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

  • Fast & Feel Love

  • A Taste of Whale

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Tennis Ball on His Day Off

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Alice

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★

  • Descendant

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • 2nd Chance

    ★★★½