Ryan Godsling has logged 15 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Predator

The Predator

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Predators

Predators

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Predator 2

Predator 2

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Predator

Predator

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Invader ZIM: Enter the Florpus

Invader ZIM: Enter the Florpus

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Barry

Barry

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Maurice

Maurice

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
Read the review Edit this entry  
15
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Tarzan

Tarzan

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry