Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Emancipation

    ★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★

  • The Greatest Lie Ever Sold: George Floyd and the Rise of BLM

    ½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • My Son Hunter

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • What Is a Woman?

    ½

  • Le Pupille

    ★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Pacifiction

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • 2000 Mules

    ½

  • EO

    ★★½