Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Spoon

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Watcher

  • Rosaline

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • About Fate

    ★★★

  • The Sprayer

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Medieval

    ★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • The Red Suitcase

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Not Okay

    ★★★½

  • They/Them

    ★½

  • Jackass Shark Week 2.0

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Catisfaction

  • Banger.

    ★★★½

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Of Wood

  • The Flying Sailor

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Le Pupille

  • Jackpot

    ½

  • Elvis

    ★★★★