Sort by

Casper has logged 10 entries for films during July 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Scream

Scream

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Batman

The Batman

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry