• Isolated Guilt - A Short Film

  • Don't Worry, You Don't Exist

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★★

  • Trees: A Tale of Two Trees and a Swing

  • O Ah! das coisas, 6 de Abril 2020

  • Trees

  • Antibody

  • Garage Wall

  • Period Piece

  • MAN 2020

  • a day in Bangkok

  • Cuando se podía salir de casa

  • Defending Jacob

    ★★★★★

  • Some Kind of Connection

  • Street Commerce II

  • I've Been Afraid

  • Extraction

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★

  • No Tengo

  • Kites at the Kamogawa (for Jonas Mekas)

  • Shadow of the Bird

  • Colors

  • Resting Merchant

  • Street Commerce

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Remember When

  • cnfnmnt e/scp(i)sm

  • Introversion

  • Spotting Fig trees

  • (untitled)

  • These Days

  • Be Absolute for Death

  • A Fable

  • about self-confidence (and insecurity)

  • The 3rd Eye Murders

  • Time Bomb

  • Sant Gaietà 108

  • The space between the sky and the rock

  • One World: Together at Home

  • My brother sleeps with the windows open

  • Would You Rather

  • Excerpts [reconfiguration #1]

  • Broadway Buildings III

  • Broadway Buildings II

  • Flowers and Bike

  • Neon Sign

  • The Secret: Dare to Dream

    ★½

  • Chinese New Years II

  • Brick Building with Red and Green Windows

  • Fire Escape

  • Duck

  • Something is Happening Here

  • Monte Carmelo

  • Liza

  • Broadway Building

  • Chinese New Years

  • A Smaller World

  • 14042020

  • Ode to Big Booty Bitches

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • A Confined Endeavor

  • The Main Event

    ★½

  • Love Wedding Repeat

    ★½

  • Tigertail

    ★★★★

  • Rain

  • Memoirs of Vegetation

  • Waiting

  • Cádiz

  • Undenkbar

  • No Longer Human

  • Zwischenraum

  • 2nd Guesses