Sort by
  • M3GAN

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Batman

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Green Knight

  • After Yang

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Itchy Fingers

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • A Most Beautiful Thing

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Minari

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

  • Zola

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The King

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Descendants 3

  • The Lion King

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

  • Rent

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • The Little Drummer Girl

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Maniac

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Widows

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • Roma

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★