Sort by
  • Aftersun

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★★

  • Paddington

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★

  • In Time

    ★½

  • We Need to Talk About Kevin

    ★★

  • I Saw the Devil

    ★★★★

  • Ponyo

    ★★★★

  • Revanche

    ★★★½

  • No Country for Old Men

    ★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★

  • 300

    ★★★

  • Lady Vengeance

    ★★★★

  • Oldboy

    ★★★★½

  • Monster

    ★★★½

  • Battle Royale

    ★★★½

  • American Psycho

    ★★★★★

  • Come and See

    ★★★★★