Sort by

Cakwadilla has logged 10 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
We Need to Talk About Kevin

We Need to Talk About Kevin

2011
×
★★
Edit this entry  
12
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★
Edit this entry  
02
Battle Royale

Battle Royale

2000
×
★★★½
Edit this entry  
29
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Revanche

Revanche

2008
×
★★★½
Edit this entry  
03
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Lady Vengeance

Lady Vengeance

2005
×
★★★★
Edit this entry  
03
My Life as a Zucchini

My Life as a Zucchini

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Edit this entry