Sort by
  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★

  • Till

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Entergalactic

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Inspection

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★½

  • Shut Up and Paint

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★

  • Close

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★½

  • Men

    ★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • The Staircase

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • X

    ★★★½