• Reminiscence

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★½

  • Lucy

    ★★★★½

  • Man of Steel

    ★★★★★

  • Urbanized

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★½

  • Proof

    ★★★½

  • Shaun of the Dead

  • The Big Lebowski

  • Pulp Fiction