caleb 🥪 has rated 48 films ★½ .

  • The Librarian: Quest for the Spear

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Argo

    ★½

  • Spaceship Earth

    ★½

  • The Lost City of Z

    ★½

  • Hamlet Goes Business

    ★½

  • Wet Hot American Summer

    ★½

  • A View to a Kill

    ★½

  • Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

    ★½

  • The King

    ★½

  • The Parole Officer

    ★½

  • Stage Fright

    ★½

  • Sexmission

    ★½

  • Diamantino

    ★½

  • The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared

    ★½

  • Split

    ★½

  • Alpha Dog

    ★½

  • Love Actually

    ★½