Sort by
  • The Bigger Swallow

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • I'm a Virgo

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • EVANGELION:3.0(-120min.)

    ★★★★

  • EVANGELION:3.0(-46h)

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Joe Lycett: More, More, More! How Do You Lycett? How Do You Lycett?

    ★★★½

  • Whina

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Cunk on Earth

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Blue Jean

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Persuasion

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Vikram

    ★★★½

  • Missing Home

    ★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Joyland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Corsage

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • EO

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★