Sort by
  • The Flash

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

  • John Wick: Chapter 4

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

  • Cocaine Bear

  • Creed III

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Suzume

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • Werewolf by Night

  • Smile

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Menu

  • The Woman King

  • Ticket to Paradise

  • Bros

  • Don't Worry Darling

  • Bones and All

  • TÁR

  • Barbarian

  • One Piece Film Red

  • Nope

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

  • Decision to Leave

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

  • Triangle of Sadness

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

  • I Want You Back

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Alice

  • Dual

    ★★½

  • Breaking

    ★★★

  • Watcher

    ★★

  • Master

    ★★½

  • Fresh

  • Emergency

    ★★★½

  • When You Finish Saving The World

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½