Sort by

Caleb has logged 21 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Next Gen

Next Gen

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Predator

The Predator

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Driven

Driven

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cities of Last Things

Cities of Last Things

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Standoff at Sparrow Creek

The Standoff at Sparrow Creek

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Widows

Widows

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Wind

The Wind

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Asako I & II

Asako I & II

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Non-Fiction

Non-Fiction

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
High Life

High Life

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
El Angel

El Angel

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Consequences

Consequences

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Giant Little Ones

Giant Little Ones

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry