Justin has logged 12 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★
Edit this entry  
24
To Die For

To Die For

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bad Teacher

Bad Teacher

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Buffalo '66

Buffalo '66

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Foxy Brown

Foxy Brown

1974
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Addams Family Values

Addams Family Values

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
17
One from the Heart

One from the Heart

1982
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★★
Edit this entry  
11
Body Double

Body Double

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★★
Edit this entry  
05
Yi Yi

Yi Yi

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry