Sort by
  • Addams Family Values

    ★★★

  • Grease

    ★★★★★

  • The Rocky Horror Picture Show

    ★★★★★

  • The Life Aquatic with Steve Zissou

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★

  • The Babadook

    ★★

  • Mommie Dearest

    ★★★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★

  • It's Such a Beautiful Day

    ★★★

  • Parasite

    ★★★

  • Perfect Blue

    ★★★

  • Yi Yi

    ★★★

  • Never Been Kissed

    ★★★★

  • Truck Turner

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Easy A

    ★★★