Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Viking

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★½

  • Rise

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Alone Together

  • Hustle

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • X

    ★★½

  • I Love My Dad

    ★★★

  • Windfall

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Home Team

    ★★

  • Lucy and Desi

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Emergency

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eating Our Way to Extinction

    ★★

  • The Humans

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Hit the Road

    ★★★★

  • After Yang

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Val

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Stowaway

    ★★½