• The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Nail in the Coffin: The Fall and Rise of Vampiro

    ★★★★

  • Hunted

    ★★★

  • Pool Boy Nightmare

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Texas Trip - A Carnival of Ghosts

    ★★

  • PVT CHAT

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★½

  • Shakespeare’s Shitstorm

    ★★★½

  • Skin: A History of Nudity in the Movies

    ★★★★

  • Those Who Deserve To Die

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★½

  • American Fighter

    ★★★½

  • The Current Occupant

    ★★★

  • Circus of the Dead

    ★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★★

  • Nothing But the Blood

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All-Time - Vol. 3: Comedy and Camp

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★★½

  • Good Boy

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Last Days of American Crime

    ★½

  • Becky

    ★★★½

  • Easy Does It

    ★★½

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All-Time - Vol. 2: Horror and Sci-Fi

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★½

  • Arkansas

    ★★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All Time - Vol. 1: Midnight Madness

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Pooka Lives!

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • No Soliciting

    ★★★½

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★★

  • The Dark End of the Street

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★½

  • Crawlers

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • Playdate with Destiny

    ★★★½

  • Murder Death Koreatown

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Blanketyy

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★★★

  • My Valentine

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • We Are Freestyle Love Supreme

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★

  • Spaceship Earth

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • John Henry

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • A Nasty Piece of Work

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½