Sort by
  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

  • Rosaline

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Don't Worry Darling

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Offer

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Marry Me

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • The 355

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Super Bob Einstein Movie

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • A Castle for Christmas

  • Psych 3: This Is Gus

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Finch

  • Red Notice

  • Squid Game

  • King Richard

    ★★★★

  • Free Guy

    ★½

  • The Last Letter from Your Lover

  • F9

  • Mare of Easttown

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

  • Love, Guaranteed

  • Tenet

  • Hamilton

  • The Lovebirds

  • A Parks and Recreation Special

  • Middleditch & Schwartz

  • The Last Dance

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

  • Impractical Jokers: The Movie

  • Emma.

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Sylvie's Love

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Bombshell

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Frozen II

  • Let It Snow

    ★★★½

  • Tall Girl

  • Downton Abbey

    ★★★★★

  • The Goldfinch

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

  • Just Mercy

  • Waves

  • Falling Inn Love

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King