Sort by
  • Malibu Horror Story

    ★★★

  • The Last Weekend

    ★★★★½

  • Hold on Tight / 3 By 3

    ★★★★

  • Love Is a Stranger

    ★★★

  • Paraskevidekatriaphobia

    ★★★

  • Mother's Ruin

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Watching and Dreaming

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★½

  • An Autistic Film

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Secrets of a Wallaby Boy

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • For The Future

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • A Ghost Story for Christmas: Count Magnus

    ★★★½

  • The Bones of St Nicholas

    ★★★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Christmas Tapes

    ★★★

  • Gnomes!

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Stag

    ★★½

  • Strange World

    ★★★★

  • Suicide Bid

    ★★★½

  • The Gawkers

    ★★★½

  • Ozzy's Dungeon

    ★★★½

  • Shredding

    ★★★★

  • To Hell And Back

    ★★★★

  • Salem's Flames

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Thanks to Them

    ★★★★★

  • The Loneliest Boy in the World

    ★★★½

  • The Goldsmith

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Feed Me

    ★★★★

  • Enough Sleep

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Nocebo

    ★★★½

  • The Five Fingers of a Dog

    ★★★½

  • Transfer

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Jessica Cabin

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Amityville Christmas Vacation

    ★★★

  • The Perpetrators

    ★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★½