Sort by

Robyn has logged 483 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Maniac

Maniac

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Maniac

Maniac

1980
×
★★★½
Edit this entry  
30
Letters to Satan Claus

Letters to Satan Claus

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
We Three Queens

We Three Queens

2019
×
★★★½
Edit this entry  
29
Red Snow

Red Snow

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
PARE

PARE

2020
×
★★½
Edit this entry  
29
It's Me, Billy

It's Me, Billy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
What's In The Box

What's In The Box

2020
×
★★★★
Edit this entry  
29
Garland

Garland

×
★★★
Edit this entry  
29
Kringle Time

Kringle Time

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Still Together

Still Together

×
★★★★
Edit this entry  
28
No One Gets Out Alive

No One Gets Out Alive

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Superhost

Superhost

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★½
Edit this entry  
26
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
24
A Ghost Story for Christmas: The Mezzotint

A Ghost Story for Christmas: The Mezzotint

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
Game Over

Game Over

1989
×
★★★★
Edit this entry  
23
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Ice House

The Ice House

1978
×
★★½
Edit this entry  
20
There's Someone Inside Your House

There's Someone Inside Your House

2021
×
Edit this entry  
19
Stigma

Stigma

1977
×
★★★
Edit this entry  
19
The Signalman

The Signalman

1976
×
★★★★★
Edit this entry  
18
The Ash Tree

The Ash Tree

1975
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Treasure of Abbot Thomas

The Treasure of Abbot Thomas

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Soul Contact

Soul Contact

2020
×
★★★★
Edit this entry  
16
Do You See What I See?

Do You See What I See?

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Damned Selfie

Damned Selfie

2014
×
★★★
Edit this entry  
16
Ending the Eternal

Ending the Eternal

2008
×
★★★½
Edit this entry  
14
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Devil Times Five

Devil Times Five

1974
×
★★★
Edit this entry  
12
Edge of the Axe

Edge of the Axe

1988
×
★★½
Edit this entry  
11
Hosts

Hosts

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
11
I Trapped the Devil

I Trapped the Devil

2019
×
★★½
Edit this entry  
10
Bad Girls

Bad Girls

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Dangerous Type

The Dangerous Type

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Sam & Mattie Make a Zombie Movie

Sam & Mattie Make a Zombie Movie

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Apps

Apps

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Dashcam

Dashcam

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Filtered

Filtered

2021
×
★★½
Edit this entry  
10
Conspiracy Cruise

Conspiracy Cruise

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
Carnívoro

Carnívoro

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Aquarium

Aquarium

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Bastard

Bastard

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Too Late

Too Late

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Miss Blueberry Beauty Pageant

Miss Blueberry Beauty Pageant

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Gastral Projection

Gastral Projection

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
So Vam

So Vam

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fester

Fester

2021
×
★★½
Edit this entry  
08
The Alternate

The Alternate

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Pinky's Dream

Pinky's Dream

×
★★★★
Edit this entry