• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Rooney

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • The Showdown

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★

  • Mank

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Des

    ★★★½

  • In My Room

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • The Owners

    ★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Project Power

    ★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Anelka: Misunderstood

    ★★½

  • Black Is King

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • #Alive

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Scoob!

  • Capone

    ★½

  • New York New York

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Extraction

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The English Game

    ★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Mulan

    ½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • Lamp Life

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★★½

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★