Callum has logged 10 entries for films during September 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★½
Edit this entry  
24
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★★
Edit this entry  
17
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Shallows

The Shallows

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hunger

Hunger

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★★
Edit this entry  
11
The Kid

The Kid

1921
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★★
Edit this entry