Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • IMP SAY GLYPH

  • Hell’s Water Runs

  • At Dusk

  • Babylon

    ★★★★★

  • Heaven is Ahead of Me

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • We Have to Leave Here Together

    ★★★★

  • Red Flooded You

  • Wendell & Wild

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • What Is a Woman?

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★★

  • Dual

    ★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Fresh

    ★★

  • Forgive Us Our Trespasses

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Diary of a Wimpy Kid

  • september melancholy

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Last Night in Soho

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

  • Old

    ★★

  • After Yang

    ★★

  • Black Widow

  • Luca

    ★★★

  • In the Heights

    ★★