Sort by

Cameron J. has logged 26 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Tremors 2: Aftershocks

Tremors 2: Aftershocks

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Dog Soldiers

Dog Soldiers

2002
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
28
Bad Moon

Bad Moon

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Underwater

Underwater

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Tremors

Tremors

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Stuff

The Stuff

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Almost Human

Almost Human

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Fly

The Fly

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Psycho IV: The Beginning

Psycho IV: The Beginning

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Psycho III

Psycho III

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Psycho II

Psycho II

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Psycho

Psycho

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Return of the Living Dead

The Return of the Living Dead

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Red Letter Day

Red Letter Day

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Southbound

Southbound

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry