Sort by

cameron j. has logged 23 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Absentia

Absentia

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
False Positive

False Positive

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
DodgeBall: A True Underdog Story

DodgeBall: A True Underdog Story

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Killer Sofa

Killer Sofa

2019
×
Read the review Edit this entry  
26
The Ice Road

The Ice Road

2021
×
★½
Edit this entry  
21
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Trick

Trick

2019
×
★★
Edit this entry  
19
Saw V

Saw V

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Night of the Demons

Night of the Demons

1988
×
★★★½
Edit this entry  
17
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Saw IV

Saw IV

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Saw III

Saw III

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spring

Spring

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Trash Fire

Trash Fire

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Saw II

Saw II

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Exorcism of Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon

2006
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
4/20 Massacre

4/20 Massacre

2018
×
★½
Edit this entry  
05
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
Excision

Excision

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry