Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★½

  • The Tragic Death of a Frenchman

    ★★★½

  • In a Violent Nature

    ★★

  • A Different Man

    ★★★★

  • Krazy House

    ★½

  • Love Lies Bleeding

    ★★★★½

  • Sasquatch Sunset

  • Love Me

    ★★★★

  • The Beekeeper

    ★★½

  • Echo

    ★★★

  • The Boys in the Boat

    ★★★

  • 3x3

    ½

  • Silent Night

    ½

  • Leo

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Pollo Loco

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Hit Man

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • I.S.S.

    ★★★

  • The Flash

    ★½

  • The Lesson

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • The Machine

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ½