Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Machine

    ★★★

  • Kandahar

    ★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Chrysalis

  • Expression

  • The Zorchavis

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • House Party

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Oak Thorn & the Old Rose of Love

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Strange World

    ★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★½