Cam Perroni has logged 45 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Exception

The Exception

2016
×
★★
Edit this entry  
29
The Watch

The Watch

2012
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
King Kong vs. Godzilla

King Kong vs. Godzilla

1962
×
★★★½
Edit this entry  
28
Godzilla Raids Again

Godzilla Raids Again

1955
×
★★★
Edit this entry  
27
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Godzilla

Godzilla

1954
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Snatched

Snatched

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lovers

The Lovers

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★½
Edit this entry  
22
District 9

District 9

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Trespass Against Us

Trespass Against Us

2016
×
★★½
Edit this entry  
21
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Following

Following

1998
×
★★★
Edit this entry  
20
Mike and Dave Need Wedding Dates

Mike and Dave Need Wedding Dates

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Phoenix Forgotten

Phoenix Forgotten

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★★
Edit this entry  
17
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The House

The House

2017
×
★★★½
Edit this entry  
15
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Edit this entry  
14
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★½
Edit this entry  
14
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Unforgettable

Unforgettable

2017
×
Read the review Edit this entry  
13
Take the 10

Take the 10

2017
×
Read the review Edit this entry  
13
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★½
Edit this entry  
13
Going in Style

Going in Style

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Mummy

The Mummy

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Tour de Pharmacy

Tour de Pharmacy

2017
×
★★★★
Edit this entry  
12
XX

XX

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Source Code

Source Code

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
30 Minutes or Less

30 Minutes or Less

2011
×
★★★½
Edit this entry  
04
Southpaw

Southpaw

2015
×
★★★★
Edit this entry  
04
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Role Models

Role Models

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
01
CHiPS

CHiPS

2017
×
★★
Edit this entry