Cam Perroni has logged 449 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Fatman

Fatman

2020
×
★★½
Edit this entry  
29
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Rambo: First Blood Part II

Rambo: First Blood Part II

1985
×
★★★
Edit this entry  
28
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★★½
Edit this entry  
28
First Blood

First Blood

1982
×
★★★★
Edit this entry  
26
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★★
Edit this entry  
25
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
Songbird

Songbird

2020
×
Read the review Edit this entry  
23
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★½
Edit this entry  
23
Merry Christmas, Drake & Josh

Merry Christmas, Drake & Josh

2008
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Expendables 3

The Expendables 3

2014
×
★★★
Edit this entry  
21
Hard Target

Hard Target

1993
×
★★½
Edit this entry  
21
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Red, White and Blue

Red, White and Blue

2020
×
★★★★
Edit this entry  
19
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Swingers

Swingers

1996
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Expendables 2

The Expendables 2

2012
×
★★★
Edit this entry  
17
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
The Expendables

The Expendables

2010
×
★★½
Edit this entry  
16
The Last Stand

The Last Stand

2013
×
★★★
Edit this entry  
12
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
11
The Prom

The Prom

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
UHF

UHF

1989
×
★★★★
Edit this entry  
07
Come and See

Come and See

1985
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Irreversible

Irreversible

2002
×
★★★★
Edit this entry  
05
Elf

Elf

2003
×
★★★★
Edit this entry  
04
Mank

Mank

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
Edit this entry  
04
BoJack Horseman Christmas Special

BoJack Horseman Christmas Special

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Amores Perros

Amores Perros

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Arizona

Arizona

2018
×
★★★½
Edit this entry  
30
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★★
Edit this entry  
29
Nimic

Nimic

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Searching

Searching

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★½
Edit this entry  
27
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★
Edit this entry  
26
Nathan for You: Finding Frances

Nathan for You: Finding Frances

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Edit this entry  
25
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★★
Edit this entry  
21
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Run

Run

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Lego Star Wars Holiday Special

The Lego Star Wars Holiday Special

2020
×
★★★
Edit this entry