Sort by

Cam has logged 17 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
The Fault in Our Stars

The Fault in Our Stars

2014
×
★★★★
Edit this entry  
26
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
Read the review Edit this entry  
17
Jurassic Shark

Jurassic Shark

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
16
The Reef

The Reef

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
Edit this entry  
14
The Master

The Master

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
12
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
Megamind

Megamind

2010
×
★★★★
Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry