Sort by
  • You People

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vesper

    ★★★

  • Terror on the Prairie

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★