Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • After Everything

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Through My Window: Across the Sea

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • My Fault

  • Beautiful Disaster

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★★★

  • The Outside

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★★

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★★

  • Persuasion

    ★★½

  • You Can Live Forever

    ★★★★

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Bling Ring: Hollywood Heist

    ★★★½

  • Love, Classified

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • 11M: Terror in Madrid

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Kimi

    ★★★½

  • Through My Window

  • Moonfall

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Where Is Marta?

    ★★★★

  • Eternals

  • Encanto

    ★★

  • My Best Friend Anne Frank

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Help

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★