• V/H/S/94

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Wonder Egg Priority

    ★★★★

  • Color Rush

    ★★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★★½

  • True Beauty

    ★★★★

  • 2 Hearts

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Given

    ★★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★½

  • Great Pretender

    ★★★★½

  • The God of High School

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • It's Okay to Not Be Okay

    ★★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • Not Alone in Here

    ★★★

  • BNA

    ★★★½

  • Tower of God

    ★★★½

  • Sol Levante

    ★★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Relic

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Airplane Mode

    ★★½

  • His House

    ★★★½

  • Dorohedoro

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Yummy

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Benny Loves You

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen Bond

    ★★★★

  • Holiday in the Wild

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Polaroid

    ★★★

  • Better Days

    ★★★★

  • Eli

    ★★