Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Making of Thor: Love and Thunder

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Persuasion

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Crush

    ★★★★

  • The Northman

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • ASSEMBLED: The Making of Eternals

  • The Outfit

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Cyrano

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★