Sort by
  • Scream VI

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • Copenhagen Cowboy

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

  • Babylon

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Enola Holmes 2

  • The Murmuring

  • The Viewing

    ★★★★

  • Pickman's Model

  • Dreams in the Witch House

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • The Watcher

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

  • Hellraiser

    ★★★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Inside Man

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Wendell & Wild

  • The Fabelmans

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

  • Clerks III

  • Prey

    ★★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Bullet Train

  • H.P. Lovecraft's Witch House

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

  • Spiderhead

    ★★

  • South Park the Streaming Wars

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Pentaverate

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Incantation

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • X

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Boys Presents: Diabolical