Sort by
  • Day Shift

    ★★★½

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Blacklight

    ½

  • Scream

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Triumph: Rock & Roll Machine

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • The Unholy

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Dear Diary: World's First Pranks

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★½

  • Hawk and Rev: Vampire Slayers

    ★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Cyst

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Capone

  • The Beards: Final Show

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • The Outsider

    ★★★½

  • Teacher Shortage

    ½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Grand Isle

    ★★★½

  • Primal

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • The Assent

  • Kill Chain

    ★★½

  • The Jesus Rolls

    ½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Blood Quantum

    ★★

  • Joker

    ★★★½

  • Running with the Devil

    ★★★

  • Dark Encounter

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★★