• Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

    ★★★★

  • 80,000 Years Old

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Apiyemiyekî?

    ★★★

  • The Fall

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • The King

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • The Tree House

    ★★★★

  • Nimic

    ★★★½

  • Ghost Strata

    ★★½

  • Villa Empain

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Dutch Angle: Chas Gerretsen & Apocalypse Now

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★★★

  • Olla

    ★★★½

  • The Bare Necessity

    ★★★½

  • Family Romance, LLC

    ★★★★½

  • The Orphanage

    ★★★½

  • The Staggering Girl

    ★★★

  • The Swallows of Kabul

    ★★★★

  • Atlantics

    ★★★★

  • Beanpole

    ★★★★

  • Isadora's Children

    ★★★★½

  • Syndrome IO

    ★★½

  • Imbued Life

    ★★★★½

  • Zombies

    ★★★½

  • Let It Burn

    ★★½

  • The Highwaymen

    ★★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★★½

  • The Miracle of the Sargasso Sea

    ★★★★

  • MS Slavic 7

    ★★

  • The Awakening of the Ants

    ★★★★

  • A Russian Youth

    ★★★½

  • Just Don't Think I'll Scream

    ★★★★½

  • Shakti

    ★★★½

  • The Children of the Dead

    ★★

  • Buoyancy

    ★★★★½

  • The Plagiarists

    ★★½

  • Nona. If They Soak Me, I'll Burn Them

    ★★★

  • Take Me Somewhere Nice

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Domains

    ★★★

  • Breakwater

    ★★★★

  • Vice

    ★½

  • Jobe'z World

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • The Red Phallus

    ★★★½

  • From Its Mouth Came a River of High-End Residential Appliances

    ★★

  • Apostle

    ★★

  • High Life

    ★★★★

  • I Hope I'm Loud When I'm Dead

    ★★½

  • Blue

    ★★★

  • Manta Ray

    ★★★★★

  • Edge of the Knife

    ★★★★

  • Vox Lux

    ★★★½

  • The Nun

    ★★★

  • First Man

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • Last Year When the Train Passed By

    ★★★★

  • Seduction of the Flesh

    ★★★

  • M

    ★★★½

  • Dead Horse Nebula

    ★★★½

  • The Grand Bizarre

    ★★★

  • Sophia Antipolis

    ★★★★