Ehis has logged 18 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Dirty Dancing: Havana Nights

Dirty Dancing: Havana Nights

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Love

Love

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
25
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Clique

The Clique

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Descendants 2

Descendants 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Descendants

Descendants

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Vanity Fair

Vanity Fair

2004
×
Read the review Edit this entry  
11
Just Like Heaven

Just Like Heaven

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Clue

Clue

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
27 Dresses

27 Dresses

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry