Sort by
  • Conan the Barbarian

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Reign of Assassins

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★

  • The Limey

    ★★½

  • Scooby-Doo

    ★★★

  • The Prowler

    ★★★

  • Near Dark

    ★★★

  • The World Is Not Enough

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Bao

    ★★★★

  • This Must Be the Place

    ★★½

  • The Simpsons Movie

    ★★★★½

  • Out of Sight

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Wretched

    ★★½