Sort by

Carlos has logged 11 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Minority Report

Minority Report

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry