CJ has logged 14 entries for films during September 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Southern Belle

The Southern Belle

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
C.O.G.

C.O.G.

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
+1

+1

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Edit this entry  
18
Mr. Stache

Mr. Stache

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
We Once Were Tide

We Once Were Tide

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
His Girl Friday

His Girl Friday

1940
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hateship Loveship

Hateship Loveship

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Sacrament

The Sacrament

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
This Is 40

This Is 40

2012
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
Are You Here

Are You Here

2013
×
★½
Read the review Edit this entry