Carly has logged 153 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Red Notice

Red Notice

2021
×
Edit this entry  
21
Love Hard

Love Hard

2021
×
Edit this entry  
12
Eternals

Eternals

2021
×
Edit this entry  
06
Up in the Air

Up in the Air

2009
×
Edit this entry  
05
Antlers

Antlers

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
Girl in the Box

Girl in the Box

2016
×
Edit this entry  
04
Snow Dogs

Snow Dogs

2002
×
Edit this entry  
01
Ron's Gone Wrong

Ron's Gone Wrong

2021
×
★½
Edit this entry  
01
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
Edit this entry  
31
The Haunted Mansion

The Haunted Mansion

2003
×
Edit this entry  
28
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang

2005
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Fox and the Hound

The Fox and the Hound

1981
×
★★★½
Edit this entry  
13
Home Again

Home Again

2017
×
Edit this entry  
12
How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

2014
×
★★★½
Edit this entry  
12
How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon

2010
×
★★★½
Edit this entry  
10
There's Someone Inside Your House

There's Someone Inside Your House

2021
×
Edit this entry  
08
Till Death

Till Death

2021
×
Edit this entry  
05
Bridge to Terabithia

Bridge to Terabithia

2007
×
Edit this entry  
29
She's the Man

She's the Man

2006
×
★★★½
Edit this entry  
29
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
Edit this entry  
23
Flashback

Flashback

2020
×
Edit this entry  
19
Sinister

Sinister

2012
×
Edit this entry  
17
Die in a Gunfight

Die in a Gunfight

2021
×
½
Edit this entry  
17
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
Edit this entry  
14
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
Edit this entry  
11
Wonder

Wonder

2017
×
★½
Edit this entry  
10
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2020
×
Edit this entry  
08
Son

Son

2021
×
Edit this entry  
06
The Woman

The Woman

2011
×
Edit this entry  
05
Housebound

Housebound

2014
×
★★★
Edit this entry  
04
Afterlife of the Party

Afterlife of the Party

2021
×
Edit this entry  
03
Anything for Jackson

Anything for Jackson

2020
×
★★★
Edit this entry  
30
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
Edit this entry  
30
Candyman

Candyman

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
One Hour Photo

One Hour Photo

2002
×
Edit this entry  
26
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
Edit this entry  
25
The Perfect Host

The Perfect Host

2010
×
★★★
Edit this entry  
24
Archive

Archive

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Your Sister's Sister

Your Sister's Sister

2011
×
★½
Edit this entry  
22
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Imposter

The Imposter

2012
×
Edit this entry  
21
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Possession of Hannah Grace

The Possession of Hannah Grace

2018
×
Edit this entry  
20
Creep 2

Creep 2

2017
×
Edit this entry  
19
Creep

Creep

2014
×
Edit this entry  
17
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★½
Edit this entry  
17
Time Lapse

Time Lapse

2014
×
★★★
Edit this entry