Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Soft & Quiet

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • The Cursed

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Deep House

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★½

  • The Call

    ★★★★

  • Come Play

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★

  • Death of Me

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Sightless

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★★